Klubbat för:
300 SEK
1 500 SEK
STOLAR, 1 par, 1900-talets andra hälft, rokokostil, bemålade, skulpterad dekor, stoppad sits och rygg, mönstrad klädsel, sitthöjd ca cm
Brukslitage, märken, klädsel med fläckar
920230
2021-05-26