Skrivbordsstol 1900-talets andra hälft

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKRIVBORDSSTOL, 1900-talets andra hälft, fanérad i mahogny, läderklädsel, djuphäftad rygg med klädda knappar, pärlspikad, centralfot försedd med hjul, höjd ca 47 cm

Brukslitage, märken, klädsel med slitage

920232

2021-05-26