Akvarell Octavius Oakley

Akvarell Octavius Oakley
Akvarell Octavius Oakley
Akvarell Octavius Oakley
Akvarell Octavius Oakley
Akvarell Octavius Oakley
Akvarell Octavius Oakley
Akvarell Octavius Oakley
Akvarell Octavius Oakley
Akvarell Octavius Oakley
Akvarell Octavius Oakley

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

OCTAVIUS OAKLEY (1800-1867): Sörjande pojke i bergslandskap, signerad O Oakley, daterad 1848, akvarell, ca 52x37 cm

920255

2021-05-28