Jens Juul Eilersen

Jens Juul Eilersen
Jens Juul Eilersen
Jens Juul Eilersen
Jens Juul Eilersen
Jens Juul Eilersen
Jens Juul Eilersen
Jens Juul Eilersen
Jens Juul Eilersen
Jens Juul Eilersen
Jens Juul Eilersen

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JENS JUUL EILERSEN, 1900-talets senare del, soffa, "Lotus", 2-sitsig, sitthöjd ca 40, längd ca 140 cm, etikettmärkt

Slitage, bruksslitage, fläckar.

920265

2021-05-25