Golvlampor

Golvlampor
Golvlampor
Golvlampor
Golvlampor
Golvlampor
Golvlampor
Golvlampor
Golvlampor

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

GOLVLAMPOR, 1 par, 1940/50-tal, mässing, justerbar höjd, textilklädda skärmar, höjd ca 130-170 cm,

Bruksslitage, repor och fläckar, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen

920270

2021-05-30