Olle Hjortzberg oljemålning

Olle Hjortzberg oljemålning
Olle Hjortzberg oljemålning
Olle Hjortzberg oljemålning
Olle Hjortzberg oljemålning
Olle Hjortzberg oljemålning
Olle Hjortzberg oljemålning

Klubbat för:

25 000 SEK

30 000 SEK

OLLE HJORTZBERG (1872-1959): Stilleben med blommor, signerad och daterad Olle Hjortzberg 1941, olja på pannå, ca 46x55 cm

920273

2021-05-30