Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SPEGEL, 1940-tal, ram och dekor av metall, med två lampetter, skärmar i tyg, ca 75 x 65 cm
Bruksslitage, fläckar, rostangripen, en klippt sladd
920283
2021-05-30
Gör en kostnadsfri värdering här