Spegel 1940-tal

Spegel 1940-tal
Spegel 1940-tal
Spegel 1940-tal
Spegel 1940-tal
Spegel 1940-tal
Spegel 1940-tal
Spegel 1940-tal
Spegel 1940-tal

Klubbat för:

800 SEK

2 000 SEK

SPEGEL, 1940-tal, ram och dekor av metall, med två lampetter, skärmar i tyg, ca 75 x 65 cm

Bruksslitage, fläckar, rostangripen, en klippt sladd

920283

2021-05-30