Väggtelefon

Väggtelefon
Väggtelefon
Väggtelefon
Väggtelefon
Väggtelefon
Väggtelefon
Väggtelefon
Väggtelefon
Väggtelefon
Väggtelefon

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VÄGGTELEFON, LM Ericsson, 1900-talets början, trä och bemålad metall, ca 71x24 cm

Bruksslitage, modern knappsats under locket, ej funktionstestad

920284

2021-05-30