Bord 1950/60-tal

Bord 1950/60-tal
Bord 1950/60-tal
Bord 1950/60-tal
Bord 1950/60-tal
Bord 1950/60-tal
Bord 1950/60-tal

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFBORD, 1950/60-tal, teak, skiva med mosaik, höjd ca 54, 125x53 cm

Smärre slitage, skador

920288

2021-05-30