Lars Norrman färglitografi

Lars Norrman färglitografi
Lars Norrman färglitografi

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

800 SEK

LARS NORRMAN (1915-1979): Motiv av en båt, signerad Lars Norrman, numrerad HX XIX/L., färglitografi, bladstorlek ca 31x53 cm

Ej examinerad ur ram

920295

2021-05-28