Skrivbord med hurts, UniFor Italien
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BOB NOORDA & FRANCO MIRENZI, "Modulo 3", skrivbord med hurts, för UniFor, Italien, 2000-tal, hurtsens höjd ca 59, 47x37 cm, skrivbordets höjd ca 75, 200x100 cm
Bruksspår, ställvis skadad fanér, repor och märken, nyckel till hurts medföljer
920297
2021-05-28