Skrivbord med hurts, UniFor Italien

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BOB NOORDA & FRANCO MIRENZI, "Modulo 3", skrivbord med hurts, för UniFor, Italien, 2000-tal, hurtsens höjd ca 59, 47x37 cm, skrivbordets höjd ca 75, 200x100 cm

Bruksspår, ställvis skadad fanér, repor och märken, nyckel till hurts medföljer

920297

2021-05-28