Bertil Vallien

Bertil Vallien
Bertil Vallien

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BERTIL VALLIEN (född 1938): Båt/häst, signerad, 167/175, färglitografi, bladmått ca 50x38 cm

Oramad

920298

2021-05-26