Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BOKHYLLA med skåp, 1960-tal, tre sektioner, fanerad i teak, längd 80+159 cm, djup 22-35 cm höjd ca 200
nycklar medföljer
920305
2021-05-30
Gör en kostnadsfri värdering här