Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BERGERER, 1 par, 1900-tal, valnöt, Louix XV-stil, skuren dekor, dunplymåer, sitthöjd 43 cm
Bruksslitage
920314
2021-05-26
Gör en kostnadsfri värdering här