Gaga Bonnier skåpmoduler

Gaga Bonnier skåpmoduler
Gaga Bonnier skåpmoduler
Gaga Bonnier skåpmoduler
Gaga Bonnier skåpmoduler
Gaga Bonnier skåpmoduler
Gaga Bonnier skåpmoduler
Gaga Bonnier skåpmoduler
Gaga Bonnier skåpmoduler
Gaga Bonnier skåpmoduler
Gaga Bonnier skåpmoduler

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GAGA BONNIER (1954-2013), skåpmoduler, 5 st., samtida, industridesign, metallklädd MDF, höjd ca 84, 60x40 cm, nyckel saknas

PROVENIENS: Specialtillverkat för Bonniers Konsthall

Nyckel saknas, slitage, märken

920315

2021-05-28