Klubbat för:
900 SEK
1 500 SEK
MATS ÅKERMAN (född 1956): "Steam" - Storskär, signerad och daterad Mats Åkerman -09, 197/200, färglitografi, bladmått ca 64x69 cm
920322
2021-05-27