Mats Åkerman

Mats Åkerman
Mats Åkerman

Klubbat för:

900 SEK

1 500 SEK

MATS ÅKERMAN (född 1956): "Steam" - Storskär, signerad och daterad Mats Åkerman -09, 197/200, färglitografi, bladmått ca 64x69 cm

920322

2021-05-27