4 st stolar frpn Gemla i design av Malmsten

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CARL MALMSTEN, stolar, 4 st, Gemla, ca 1950-tal, stomme i ek, sitsen med flätat snöre, sitthöjd 46 cm

Bruksslitage

920330

2021-05-30