Göran Hahne färglitografier

Göran Hahne färglitografier
Göran Hahne färglitografier

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GÖRAN HAHNE (född 1943): 3 st, Skärgårdsmotiv samt landskap med hus, signerade och numrerade 309/360, 169/360, 147/290, färglitografier, bildstorlek ca 37x47, 31x46 resp 36x44 cm

Ej examinerade ur ram

920331

2021-05-28