Göran Hahne färglitografier
Vollendet
2021-05-28
920331
| Höchstes Gebot | 300 SEK |
| Schätzwert | 1 000 SEK |
GÖRAN HAHNE (född 1943): 3 st, Skärgårdsmotiv samt landskap med hus, signerade och numrerade 309/360, 169/360, 147/290, färglitografier, bildstorlek ca 37x47, 31x46 resp 36x44 cm
Ej examinerade ur ram