Göran Hahne färglitografier
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
GÖRAN HAHNE (född 1943): 3 st, Skärgårdsmotiv samt landskap med hus, signerade och numrerade 309/360, 169/360, 147/290, färglitografier, bildstorlek ca 37x47, 31x46 resp 36x44 cm
Ej examinerade ur ram
920331
2021-05-28