Byrå 1800-tal

Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal

Klubbat för:

1 700 SEK

Arviointi

2 500 SEK

Kuvaus

BYRÅ, England, 1800-talets första hälft, regency, mahognyfanér, mässingsbeslag, sidor med jalusidörrar, höjd 76, 86x46 cm

Kuntoraportti

Skador och slitage, saknar nyckel

920333

Päivämäärä:

2021-05-26