Byrå 1800-tal
Klubbat för:
1 700 SEK
Arviointi
2 500 SEK
Kuvaus
BYRÅ, England, 1800-talets första hälft, regency, mahognyfanér, mässingsbeslag, sidor med jalusidörrar, höjd 76, 86x46 cm
Kuntoraportti
Skador och slitage, saknar nyckel
920333
Päivämäärä:
2021-05-26