Arkivskåp ek

Arkivskåp ek
Arkivskåp ek
Arkivskåp ek
Arkivskåp ek
Arkivskåp ek
Arkivskåp ek
Arkivskåp ek
Arkivskåp ek

Klubbat för:

2 200 SEK

2 000 SEK

ARVKIVSKÅP, 1900-talets mitt, ek, lådor och hyllldel, höjd ca 121, 104x40 cm

Jalusi saknas, senare hyllplanm, skador, märken

920337

2021-05-25