Klubbat för:
2 200 SEK
2 000 SEK
ARVKIVSKÅP, 1900-talets mitt, ek, lådor och hyllldel, höjd ca 121, 104x40 cm
Jalusi saknas, senare hyllplanm, skador, märken
920337
2021-05-25