Korg WMF

Korg WMF
Korg WMF
Korg WMF
Korg WMF
Korg WMF
Korg WMF
Korg WMF
Korg WMF
Korg WMF
Korg WMF

Klubbat för:

350 SEK

800 SEK

KORG, WMF, jugend, nysilver, genombruten dekor, stämplad på undersida, höjd exl. handtag ca 7,5, diameter 24 cm

bruks- och åldersrelaterat slitage

920345

2021-05-28