Klubbat för:
350 SEK
800 SEK
KORG, WMF, jugend, nysilver, genombruten dekor, stämplad på undersida, höjd exl. handtag ca 7,5, diameter 24 cm
bruks- och åldersrelaterat slitage
920345
2021-05-28