Bokhylla

Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla

Klubbat för:

1 100 SEK

1 500 SEK

BOKHYLLA, ca 1940/50-tal, furu, lackerad, låg modell, lackerad, höjd ca 85, 125x28 cm

Bruksslitage

920349

2021-05-29