Stol samt pall

Stol samt pall
Stol samt pall
Stol samt pall
Stol samt pall
Stol samt pall
Stol samt pall
Stol samt pall
Stol samt pall
Stol samt pall
Stol samt pall
Stol samt pall
Stol samt pall

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STOL samt PALL, 1900-talets mitt, möjligen Gemla, ek, sadelgjorda sittsar, sitthöjd samt pallhöjd ca 44 cm

Bruksslitage, träbortfall

920354

2021-05-29