Birger Strååt oljemålning

Birger Strååt oljemålning
Birger Strååt oljemålning
Birger Strååt oljemålning
Birger Strååt oljemålning
Birger Strååt oljemålning
Birger Strååt oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

1 000 SEK

BIRGER STRÅÅT (1914-2008), Landskap, signerad, olja på duk, ca 50x61 cm

920358

2021-05-28