Skåp 2-delat omkring 1900

Skåp 2-delat omkring 1900
Skåp 2-delat omkring 1900
Skåp 2-delat omkring 1900
Skåp 2-delat omkring 1900
Skåp 2-delat omkring 1900
Skåp 2-delat omkring 1900
Skåp 2-delat omkring 1900
Skåp 2-delat omkring 1900
Skåp 2-delat omkring 1900
Skåp 2-delat omkring 1900
Skåp 2-delat omkring 1900
Skåp 2-delat omkring 1900
Skåp 2-delat omkring 1900
Skåp 2-delat omkring 1900
Skåp 2-delat omkring 1900
Skåp 2-delat omkring 1900

Klubbat för:

2 000 SEK

Schätzwert

4 000 SEK

Beschreibung

SKÅP, 2-delat, omkring 1900, överdel med glasade dörrpar samt hyllplan, underdel med 2 lådor, dörrpar, invändigt med hyllplan, höjd ca 195, 128x58 cm

Proveniens: AB Småland, Malmö

Zustandsbeschreibung

Renoverat, komplettarat, slitage, märken

920360

2021-05-28