Skåp 2-delat omkring 1900
Klubbat för:
2 000 SEK
Schätzwert
4 000 SEK
Beschreibung
SKÅP, 2-delat, omkring 1900, överdel med glasade dörrpar samt hyllplan, underdel med 2 lådor, dörrpar, invändigt med hyllplan, höjd ca 195, 128x58 cm
Proveniens: AB Småland, Malmö
Zustandsbeschreibung
Renoverat, komplettarat, slitage, märken
920360
2021-05-28