Klubbat för:
800 SEK
2 000 SEK
GOLVLAMPA, ca 1980-tal, vitlackerad metallstomme, marmorfot, två ljuspunkter, höjd ca 137 cm
Ej funktionstestad, bruksslitage
920363
2021-05-28