Golvlampa

Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa

Klubbat för:

800 SEK

2 000 SEK

GOLVLAMPA, ca 1980-tal, vitlackerad metallstomme, marmorfot, två ljuspunkter, höjd ca 137 cm

Ej funktionstestad, bruksslitage

920363

2021-05-28