Färglitografier
Klubbat för:
600 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Kompositioner, signerade och daterade 1953, numrerade 3/20 resp 11/20, färglitografier, bildmått ca 17,5x23 cm, bladmått ca 32x50 cm
Kuntoraportti
Lösa blad, hanteringsveck
920366
Päivämäärä:
2021-05-28