Färglitografier

Färglitografier
Färglitografier

Klubbat för:

600 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Kompositioner, signerade och daterade 1953, numrerade 3/20 resp 11/20, färglitografier, bildmått ca 17,5x23 cm, bladmått ca 32x50 cm

Kuntoraportti

Lösa blad, hanteringsveck

920366

Päivämäärä:

2021-05-28