Marion Belin akvarell
Klubbat för:
400 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
MARION BELIN (född 1933): Motiv med par vid matbord signerad Marion Belin, akvarell, bildmått ca 14x15 cm
Kuntoraportti
920371
Päivämäärä:
2021-05-30