Marion Belin akvarell

Marion Belin akvarell
Marion Belin akvarell
Marion Belin akvarell
Marion Belin akvarell
Marion Belin akvarell
Marion Belin akvarell

Klubbat för:

400 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

MARION BELIN (född 1933): Motiv med par vid matbord signerad Marion Belin, akvarell, bildmått ca 14x15 cm

Kuntoraportti

920371

Päivämäärä:

2021-05-30