Skultuna och Gusum

Skultuna och Gusum
Skultuna och Gusum
Skultuna och Gusum
Skultuna och Gusum
Skultuna och Gusum
Skultuna och Gusum
Skultuna och Gusum
Skultuna och Gusum

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LJUSSTAKAR, 10 st, Gusum bruk och Skultuna bruk, mässing, malm, 4 par samt 2 udda, Skultuna bl la modell no. 68 och 92, Gusum, modell nr. 44, höjd ca 6-16,5 cm

Bruksslitage, repor

920378

2021-05-25