Nattduksbord ett par

Nattduksbord ett par
Nattduksbord ett par
Nattduksbord ett par
Nattduksbord ett par
Nattduksbord ett par
Nattduksbord ett par
Nattduksbord ett par
Nattduksbord ett par
Nattduksbord ett par
Nattduksbord ett par
Nattduksbord ett par
Nattduksbord ett par
Nattduksbord ett par
Nattduksbord ett par

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NATTDUKSBORD, ett par, 1900-tal, antik bemålat, invändigt med hyllplan samt låda, höjd ca 81, 44x37 cm

Proveniens: AB Småland, Malmö

Bruksspår

920381

2021-05-28