Stolar teak

Stolar teak
Stolar teak
Stolar teak
Stolar teak
Stolar teak
Stolar teak
Stolar teak
Stolar teak
Stolar teak
Stolar teak
Stolar teak
Stolar teak

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOLAR, 6 st, 1900-talets mitt, stålunderrede, sitsar i teakfanér, sitthöjd ca 46 cm

Fanerskador, märken

920384

2021-05-25