Herman Österlund

Herman Österlund
Herman Österlund
Herman Österlund
Herman Österlund
Herman Österlund
Herman Österlund

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HERMAN ÖSTERLUND (1873-1964): Strandmotiv med nät, signerad, olja på pannå, 25x33 cm.

920386

2021-05-28