Herman Österlund
2021-05-28
920386
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
HERMAN ÖSTERLUND (1873-1964): Strandmotiv med nät, signerad, olja på pannå, 25x33 cm.