Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
NATTDUKSBORD, 1 par, 1960/70-tal, teakfanér, beslag i gulmetall, höjd 42, 65x41 cm
Fuktfläckar, slitage
920390
2021-05-26
Gör en kostnadsfri värdering här