Sängbord 1 par

Sängbord 1 par
Sängbord 1 par
Sängbord 1 par
Sängbord 1 par
Sängbord 1 par
Sängbord 1 par
Sängbord 1 par
Sängbord 1 par

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NATTDUKSBORD, 1 par, 1960/70-tal, teakfanér, beslag i gulmetall, höjd 42, 65x41 cm

Fuktfläckar, slitage

920390

2021-05-26