Siduna Armbandsur 14/18K 1950-tal
Klubbat för:
11 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
SIDUNA, armbandsur, 14/18K, 1950-tal, boett Siduna 14K, manuellt urverk, rödguld, plexiglas, serie nr. 14719, kaliber ETA 1080, armlänk modell X-länk, 18K, rödguld, diam ca 35 mm, vikt ca 61.3 g
Åldersrelaterat slitage. Monogramgravyr. Fungerar vid inskrviningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
920391
2021-05-29