Siduna Armbandsur 14/18K 1950-tal

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

10 000 SEK

SIDUNA, armbandsur, 14/18K, 1950-tal, boett Siduna 14K, manuellt urverk, rödguld, plexiglas, serie nr. 14719, kaliber ETA 1080, armlänk modell X-länk, 18K, rödguld, diam ca 35 mm, vikt ca 61.3 g

Åldersrelaterat slitage. Monogramgravyr. Fungerar vid inskrviningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

920391

2021-05-29