Plafond
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 800 SEK
PLAFOND, 1900-talets första hälft, behängd med slipade prismor, plafond i frostat glas, för tre ljuspunkter, höjd ca 65, diameter 60 cm
ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, ett nagg på plafondens kant
920394
2021-05-28