Plafond

Plafond
Plafond
Plafond
Plafond
Plafond
Plafond
Plafond
Plafond

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 800 SEK

PLAFOND, 1900-talets första hälft, behängd med slipade prismor, plafond i frostat glas, för tre ljuspunkter, höjd ca 65, diameter 60 cm

ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, ett nagg på plafondens kant

920394

2021-05-28