Skänk Carl Malmsten
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
CARL MALMSTEN, skänk, 1950/60-tal, ek, front med 4 lådor, sidodörrar, bakomvarande hyllinredning, brännmärkt CM, höjd ca 78, 181x44 cm
Slitage, fläckar, spärrfunktion för lådor i behov av översyn
920395
2021-05-30