Skänk Carl Malmsten

Skänk Carl Malmsten
Skänk Carl Malmsten
Skänk Carl Malmsten
Skänk Carl Malmsten
Skänk Carl Malmsten
Skänk Carl Malmsten
Skänk Carl Malmsten
Skänk Carl Malmsten
Skänk Carl Malmsten
Skänk Carl Malmsten

Klubbat för:

1 400 SEK

5 000 SEK

CARL MALMSTEN, skänk, 1950/60-tal, ek, front med 4 lådor, sidodörrar, bakomvarande hyllinredning, brännmärkt CM, höjd ca 78, 181x44 cm

Slitage, fläckar, spärrfunktion för lådor i behov av översyn

920395

2021-05-30