Alvar Aalto pall modell 60

Alvar Aalto pall modell 60
Alvar Aalto pall modell 60
Alvar Aalto pall modell 60
Alvar Aalto pall modell 60
Alvar Aalto pall modell 60
Alvar Aalto pall modell 60

Klubbat för:

320 EUR

150 EUR

ALVAR AALTO, PALL, modell 60, 1900-talets mitt, höjd 44 cm

Slitage övermålad

920401

2021-05-28