Stolar Malmsten

Stolar Malmsten
Stolar Malmsten
Stolar Malmsten
Stolar Malmsten
Stolar Malmsten
Stolar Malmsten
Stolar Malmsten
Stolar Malmsten
Stolar Malmsten
Stolar Malmsten

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CARL MALMSTEN, "Gustavus", armlänstol, mahogny, stoppad sits och rygg, brännmärkt, sitthöjd ca 47 cm
Skador: Klädsel m slitage

Bruksslitage

920402

2021-05-30