Arvid Widerberg litografi

Arvid Widerberg litografi
Arvid Widerberg litografi

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ARVID WIDERBERG (1904-1998), litografi, signerad, provtryck, motiv från Paris, ca 84x56 cm

Ej examinerad ur ram

920405

2021-05-28