Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FÄLLBORD, 1800-tal, mahogny, pelarfot, hjultrissor, höjd ca 70, 122x90 cm
Bruksslitage
920410
2021-05-30
Gör en kostnadsfri värdering här