Soffbord marmorskiva

Soffbord marmorskiva
Soffbord marmorskiva
Soffbord marmorskiva
Soffbord marmorskiva
Soffbord marmorskiva
Soffbord marmorskiva

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

SOFFBORD, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft, skiva av marmor, höjd ca 53, 129x61 cm

Bruksslitage

920412

2021-05-28