Målning 1700-tal

Målning 1700-tal
Målning 1700-tal
Målning 1700-tal
Målning 1700-tal

Klubbat för:

2 600 SEK

3 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700-tal): Piété filiale, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 45x52 cm

PROVENIENS:
Kappsta gård, Nyköping enligt uppgift

920415

2021-05-26