Klubbat för:
2 600 SEK
3 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700-tal): Piété filiale, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 45x52 cm
PROVENIENS:
Kappsta gård, Nyköping enligt uppgift
920415
2021-05-26