Klubbat för:
550 SEK
2 000 SEK
BYRÅ, 1940-tal, Swedish Grace, mörkbetsad björk, fronten med intarsia, höjd ca 68 cm, 92x46 cm
Bruksslitage, senare knoppar
920421
2021-05-28