Ljuskrona venetiansk

Ljuskrona venetiansk
Ljuskrona venetiansk
Ljuskrona venetiansk
Ljuskrona venetiansk
Ljuskrona venetiansk
Ljuskrona venetiansk
Ljuskrona venetiansk
Ljuskrona venetiansk
Ljuskrona venetiansk
Ljuskrona venetiansk
Ljuskrona venetiansk
Ljuskrona venetiansk

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LJUSKRONA, 1900-tal, venetiansk, glas, 5 ljuspunkter, totalhöjd ca 100 cm

Slitage, smuts, sned, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

920438

2021-05-29