Oljemålning Olle Lindgren

Oljemålning Olle Lindgren
Oljemålning Olle Lindgren
Oljemålning Olle Lindgren
Oljemålning Olle Lindgren
Oljemålning Olle Lindgren
Oljemålning Olle Lindgren

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OLLE LINDGREN (född 1930): motiv med fåglar, monogramsignerad OL, samt atergo Olle Lindgren -77, olja på duk, ca 50x55 cm

920462

2021-05-29